Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 34 50
+48 52 585 34 52
+48 52 585 34 53
fax: +48 52 585 34 51
e-mail: dziekwnoz@cm.umk.pl

XX-lecie Wydziału Nauk o Zdrowiu

Zdjęcie ilustracyjne

10-11 maja 2018 r.
III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
"Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu"
Konferencja Jubileuszowa z okazji XX-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu

http://20latwnoz.cm.umk.pl/

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2018 roku i jest zorganizowana z okazji XX-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Tematyka konferencji będzie obejmowała szeroką problematykę z zakresu nauk o zdrowiu w XXI wieku, a w szczególności zagadnień zdrowia publicznego, ekonomii zdrowia, współczesnego ujmowania chorób somatycznych i związanych z tym wyzwań dla pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego, dietetyki i fizjoterapii. Poza sesjami naukowymi z udziałem autorytetów naukowych z kraju i zagranicy odbędą się warsztaty tematyczne prowadzone przez naukowców i praktyków, a także sesja plakatowa młodych naukowców, uczestników studiów doktoranckich i studenckich kół naukowych.

Podczas konferencji odbędzie się posiedzenie wyjazdowe Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych oraz Ogólnopolskie Kolegium Dziekanów.

Mam nadzieję, że Konferencja będzie znakomitą okazją do wymiany poglądów oraz integracji środowiska naukowego zajmującego się podobną problematyką.

prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

pozostałe wiadomości