Kontaktul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz
e-mail: dziekwnoz@cm.umk.pl

Planowanie i realizacja zajęć w Centrum Symulacji Medycznych

Zajęcia w semestrze zimowym 2018/2019

Bardzo prosimy o jak najszybsze dokonanie rezerwacji sal, w których będą realizowane zajęcia w semestrze zimowym 2018/2019 roku. Zgłoszona rezerwacja, najlepiej na cały semestr, pozwoli na racjonalne rozplanowanie czasu pracy instruktorów i techników symulacji medycznej, a także lepsze przygotowanie pracowni i symulatorów do zajęć. Poniżej zamieszczamy instrukcję rezerwacji sal poszerzoną o kilka dodatkowych informacji ułatwiających i poprawiających przygotowanie CSM do realizacji zajęć.

Instrukcja Rezerwacji Sal w CSM – aktualizacja 31.10.2018 (2,28 MB)

Prosimy również o przekazywanie studentom najważniejszych zasad odbywania zajęć w CSM:

Szanowni Państwo – pracownicy naukowo-dydaktyczni, którzy w semestrze letnim mają zaplanowane zajęcia do realizacji w warunkach symulowanych:

1. Zapraszamy do zarejestrowania tych zajęć w Systemie Rezerwacji Sal dokonując wyboru Sali oraz zaznaczając datę i godziny realizacji zajęć.
    W razie problemów proszę o kontakt michal.wisniewski@cm.umk.pl
  2. Instruktorzy i technicy symulacji przygotują zarówno salę jak i symulator do zaplanowanych przez Państwa zajęć pod warunkiem dostarczenia minimum na dwa dni przed zajęciami scenariusza klinicznego według szablonu
    Szablon scenariusza  (252 KB)
    Scenariusz należy przesłać na adres oleg.mackiw@cm.umk.pl
  3. Instruktorzy symulacji medycznej służą w wolnym czasie pomocą dla nauczycieli, którzy nie mieli możliwości brania udziału w szkoleniach z zakresu prowadzenia zajęć na podstawie scenariuszy z symulatorem wysokiej wierności. Na spotkania szkoleniowe można umawiać się telefonicznie lub e-mailowo.
    Numery telefonów i adresy e-mailowe do instruktorów CSM >>