Poradnik dla studentów I roku

Szanowni Studenci Pierwszego Roku, Wydziału Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum w Bydgoszcz, UMK w Toruniu,

Bardzo dziękujemy za wybranie naszego Wydziału, który przez najbliższe lata stanie się częścią Waszego życia. Już w najbliższym czasie w murach Collegium Medicum rozpoczniecie drogę, która przyniesie nowe doświadczenia, wydarzenia i znajomości. Bardzo dziękujemy za dokonanie takiego wyboru! Jako Studenci nie jesteście naszymi gośćmi, razem tworzymy społeczność akademicką, a Państwo tworzycie jej fundament. W tym miejscu, chcielibyśmy poprosić o obopólną wyrozumiałość i zrozumienie, aby nowe okoliczności umocniły naszą relację oraz stały się kanwą do wdrażania progresywnych rozwiązań.

Przed rozpoczęciem zajęć dydaktycznych zaprosimy Państwa na spotkania organizacyjne, które odbędą się pod koniec września. Ponadto już teraz dołączamy „Informator dla studentów I roku WNoZ, rok akademicki 2023/2024”, który jest również dostępny na stronie Wydziału.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za wybranie Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz życzymy każdemu z Państwa powodzenia, wielu sukcesów i przede wszystkim zdrowia.

Władze Wydziału Nauk o Zdrowiu CM UMK

Przewodnik >>  (1,86 MB)