Studenci na ratunek

Mistrzostwa Polski Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym fot. dr Elżbieta Bernaciak

Zespół studentów ratownictwa medycznego w składzie: Paulina Duraj, Martyna Hackl, Mateusz Orliński pod opieką naukową dr n.med. Elżbiety Bernaciak zajął  rewelacyjne 4 miejsce w X Mistrzostwach Polski Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym, Szczyrk 2019r.

Warto wspomnieć, że nasi studenci w mistrzostwach uczestniczyli po raz pierwszy, stąd podwójnie cieszy taka wysoka lokata !

Zespół odpowiedzialnie podszedł do Mistrzostw i rzetelnie przygotował się do zawodów podczas zajęć dydaktycznych na Uczelni. Wsparcia merytorycznego udzielili także ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, za co serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy studentom zdobytej wiedzy i umiejętności, a także wytrwałości w dążeniu do celu.

Dumni MY, Brawo WY !!!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.