Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 34 50
+48 52 585 34 52
+48 52 585 34 53
fax: +48 52 585 34 51
e-mail: dziekwnoz@cm.umk.pl

Profesor Maciej Socha w prestiżowym programie podyplomowym

Zdjęcie ilustracyjne
fot. J. Tyburczy

Dr hab. Maciej W. Socha, prof. UMK z Wydziału Nauk o Zdrowiu, Kierownik Katedry Perinatologii, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy i Kierownik Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w Gdańsku, zakwalifikował się do drugiej edycji programu podyplomowego The Harvard Medical School Poland Clinical Scholars Research Training 2024-2025, przeznaczonego dla polskich badaczy i naukowców zaangażowanych w prowadzenie badań naukowych.

Program skierowany jest do naukowców prowadzących badania kliniczne i chcących rozwijać swoją karierę w badaniach naukowych. Światowe klasy program Poland Clinical Scholars Research Training (P-CSRT) to zaawansowane szkolenia w zakresie  ochrony zdrowia oraz badań naukowych, ze szczególnym naciskiem na badania kliniczne i publikacje. Rekrutację prowadziła Agencja Badań Medycznych a opracowany i realizowany przez The Harvard Medical School Postgraduate Medical Education program cieszył się ponad tysiącem zgłoszeń naukowców, chcących wziąć udział w szkoleniu.

P-CSRT pozwala uczestnikom rozwinąć swoje umiejętności i stanowi szansę na rozwój indywidualny i zawodowy. Zajęcia prowadzone będą przez około 12 miesięcy w formie hybrydowej a spotkania stacjonarne odbędą się między innymi w Warszawie i Bostonie.

pozostałe wiadomości