Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 34 50
+48 52 585 34 52
+48 52 585 34 53
fax: +48 52 585 34 51
e-mail: dziekwnoz@cm.umk.pl

Podziękowania prof. dr hab. Pawła Zalewskiego, Dziekana na kadencję 2024-2028

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Z wdzięcznością przyjmuję wybór na stanowisko dziekana naszego Wydziału. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt oraz dowód zaufania, za który serdecznie dziękuję.

Przede wszystkim dziękuję tej części Społeczności Wydziału, która uznała, że wdrożenie naszej propozycji programowej i konkretnych rozwiązań, zmienią nasz Wydział na lepsze.

Wierzę również, że zaangażowanie i konsekwentna praca mojego Zespołu skutecznie przekona tych z Państwa, dla których nasz program na ten moment, nie spełnił pokładanych oczekiwań.  

Wybór na tę funkcję traktuję jako zobowiązanie do dalszego intensywnego działania na rzecz rozwoju naszego Wydziału oraz wspierania jego członków - zarówno Studentek, Studentów, jak i Pracowniczek i Pracowników.

Wyrażam wdzięczność moim Poprzednikom za ich wkład w rozwój Wydziału. Ich praca stanowi solidny fundament, na którym zamierzam kontynuować budowę jeszcze silniejszej i bardziej zintegrowanej Społeczności.

Jestem przekonany, że dzięki naszej wspólnej pracy oraz zaangażowaniu osiągniemy kolejne sukcesy, które przyniosą korzyści nie tylko nam, ale także całej Społeczności Wydziału.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaufanie. Jestem gotowy na nowe wyzwania i otwarty na szeroką współpracę z Państwem w nadchodzących latach.

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Zalewski

Dziekan elekt Wydziału Nauk o Zdrowiu w kadencji 2024-2028.

pozostałe wiadomości