Zakład Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek

tel. 52 585-58-30
zkpodyppiel@cm.umk.pl

budynek Collegium Medicum UMK, ul. Techników 3

Szkolenia specjalizacyjne i kursy kwalifikacyjne

W Zakładzie organizowane były następujące szkolenia specjalizacyjne i kursy kwalifikacyjne dla środowiska zawodowego pielęgniarek i położnych.

1. w latach 2003-2005
    • I i II edycja pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych – 40 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – dr Mariola Banaszkiewicz),
    • I edycja pielęgniarstwa rodzinnego dla pielęgniarek – 43 osoby uzyskały tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – mgr Alicja Marzec),
    • I edycja pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek – 49 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – mgr Halina Idczak).
  2. w latach 2006-2008
    • II edycja operacyjnego dla pielęgniarek – 34 osoby uzyskały tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – mgr Izabela Gumańska)
    • II edycja rodzinnego dla pielęgniarek – 26 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – dr Anna Andruszkiewicz)
  3. w latach 2009-2011
    • I edycja pielęgniarstwa położniczego dla położnych – 26 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – dr Mariola Banaszkiewicz).
    • I edycja pielęgniarstwa zachowawczego dla pielęgniarek – 30 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – dr Alicja Marzec)
    • I edycja pielęgniarstwa chirurgicznego dla pielęgniarek – 40 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – mgr Elżbieta Kozłowska)
    • III edycja pielęgniarstwa rodzinnego dla pielęgniarek – 13 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – dr Anna Andruszkiewicz)
    • II edycja pielęgniarstwa chirurgicznego dla pielęgniarek – 40 osób uzyskało tytuł specjalisty (kierownik specjalizacji – mgr Elżbieta Kozłowska)